Uchwyt obrotowy GoPro

Wysokiej jakości mocowanie obrotowe uchwytu pozwala na dowolną zmianę kąta mocowania kamery, czego nie oferują standardowe mocowania. Uchwyt jest wzmacniany dodatkowym tworzywem po bokach, tak by zagwarantować długą żywotność produktu.
Element samoprzylepny jest wykonany z wytrzymałej taśmy technicznej 3M. Uchwyt obrotowy nada naszym filmom dynamiczne ujęcia z możliwością zmiany regulacji umieszczania kamery. Jest to doskonałe rozwiązanie przy uprawianiu wszelkiego rodzaju sportów ekstremalnych, a także dla wszystkich osób, które chcą zamocować kamerę na kierownicy swojego pojazdu i filmować zarówno własną postać w akcji jak i obraz terenu, który jest do pokonania przez kierowcę.

Budowa uchwytu

Specjalnie wyprofilowana budowa uchwytu, umożliwia obracanie się kamery stopniowo, umożliwiając nam płynne ujęcia. Dodatkowo bardzo silny przylepiec 3M VBH, zapewnia solidne mocowanie, przez co nasz sprzęt jest całkowicie bezpieczny. Uchwyt można stabilnie zamocować na szelkach, paskach od spodni, blatach, czapkach, kieszeniach i na wielu innych przedmiotach lub miejscach. Uchwyt wyposażony został w obrotową regulację, co daje możliwość dopasowania kamery według własnych potrzeb. Sprężyna zastosowana w klipsie jest bardzo silna co zapewnia pewne mocowanie. Zaciskowe szczęki oraz solidna konstrukcja zapewniają mocne i stabilne mocowanie kamery. Jest do doskonałe rozwiązanie, poprawiające zdecydowanie komfort użytkowania i umożliwiające uchwycenie różnych perspektyw podczas jazdy bez konieczności zatrzymywania się i demontażu całego uchwytu. Znajdziesz je na https://www.gohd.pl/kategoria/akcesoria-gopro

Parametry mocowania

Można wymienić wiele parametrów mocowania:

  • wykonanie z twardego plastiku
  • wysoka jakość wykonania
  • szybki montaż, dzięki zaciskowi
  • ząbkowana powierzchnia styku zapewnia pewniejsze mocowanie
  • kompatybilność ze wszystkimi kamerami sportowymi
  • bardzo łatwy montaż na kierownicę motoru, quadu czy roweru
  • wysoka ergonomia i trwałość
  • płynnie regulowana głowica w zakresie 360 stopni z wbudowaną blokadą położenia
Leave a Reply