Mocowanie GoPro, czyli dwa ciekawe gadżety

Wśród najbardziej przydatnych akcesoriów do kamery GoPro wyróżnia się zwykle uchwyty, które umożliwiają wygodne nagrywanie materiałów filmowych, nawet w trudnych warunkach. Kamera sportowa ma to do siebie, że została stworzona dla osób, które uprawiają różnego rodzaju sporty, także te ekstremalne. Właśnie dlatego bardzo ważne jest zadbanie o dobre umocowanie kamery.

Stabilizator GoPro

Gadżet, dzięki któremu można wygodnie zamontować kamerę GoPro, to stabilizator, zwany inaczej gimbalem. Na rynku dostępne są różne modele, które nie tylko redukują drgania, ale także pozwalają na sterowanie różnymi zbliżeniami lub najazdami. Wśród najważniejszych zalet gimbala można wyróżnić przystępność, cenową, możliwość zrobienia wrażenia na znajomych, nagrywanie filmów dobrej jakości, a także wygodę i lekkość w użytkowaniu. Stabilizator GoPro odciąża zarówno rękę, jak i kręgosłup, a więc dba o zdrowie i wygodę. Stosowanie gimbala sprawdza się bardzo dobrze zarówno w trakcie kręcenia vlogów, jak i zwiedzania.

A może wysięgnik?

Osoby, którym zależy na nagrywaniu samych siebie mogą zdecydować się na zakup wysięgnika, który daje efekt częściowo podobny do zdjęć i filmów typu selfie, jednak dodatkowo materiały są tutaj doskonałej jakości i w trybie sportowym. Wysięgnik zastępuje więc popularny selfiestick, używany w przypadku telefonów. Można nakręcić samego siebie wraz z niesamowitymi krajobrazami. Film taki umożliwia zobaczenie swoich reakcji, a także przypomnienie sobie po pewnym czasie uczuć i emocji towarzyszących zdarzeniom sportowym. Zajrzyj na https://www.gohd.pl/kategoria/akcesoria-gopro/montazowe

Leave a Reply