Kamera GoPro HERO Session – nowy wymiar nagrywania

Dzięki najmniejszej i najlżejszej kamerze GoPro HERO Session możemy przenieść się poza granice realnego świata. Model jest o 50% mniejszy i 40% lżejszy od swoich poprzedników. Pomimo minimalnych rozmiarów i ascetycznego designu rejestrator nie traci na jakości obrazu i jest odporny na wodę do 10 metrów (bez obudowy). Został również zaopatrzony w większość funkcji uwzględnionych w poprzednich modelach. 

GoPro HERO Session nagrywa w fantastycznej jakości filmy w standardzie FULL HD z szybkością 60 klatek na sekundę, a także 720/100 klatek na sekundę. W trybach Protune (dla filmów), Auto Low Light i Super View. Mamy także do dyspozycji standard 1440p w szybkości do 30 klatek na sekundę.

Zdjęcia o wielkości 8MP możemy wykonywać w kilku trybach, w tym w standardowym, w trybie po klatkowym Time Lapse (od 0,5 do 60 sekund) czy seryjnym Burst (10 zdjęć na sekundę). Dzięki łączności WiFi możemy połączyć się z aplikacją GoPro i obsługiwać kamerę za pomocą telefonu komórkowego lub pilota Smart Remote. Zastosowane ogniwo w kamerze GoPro HERO Session umożliwia pracę z urządzeniem do 2 godzin w trybie 1080p 30 klatek na sekundę. W przypadku korzystania z trybu 1080p 60 klatek na sekundę, kamera będzie pracowała do 1 godziny 45 minut.

Nowy wymiar audio

Model kamery GoPro HERO Session wyposażono standardowo nie w jeden ale dwa mikrofony – jeden z przodu, drugi z tyłu. System rejestracji toru audio zoptymalizowano dzięki temu pod kątem zbierania optymalnego źródła dźwięku. Jeśli mikrofon z przodu będzie narażony na silny wiatr – system automatycznie wyciszy go bazując na mikrofonie z tyłu. Bardzo sprytne rozwiązanie do wszelkiej maści rejestracji np. motor sportu.

Obracanie obrazu

Automatyczna funkcja rozpoznawania odwróconej kamery GoPro HERO Session to wygoda w czystej postaci. Jeśli musimy zamontować swoją kamerę odwrotnie – system automatycznie obróci nagrywany obraz, by nie trzeba było robić tego w post produkcji. Zobacz więcej na https://www.gohd.pl/

Leave a Reply