Kamera GoPro Fusion 360 – lider w dziedzinie nagrywania

GoPro Fusion 360 rejestruje sferyczne filmy i zdjęcia. Dzięki niej można nagrać wszystko, co się dzieje dookoła nas, a potem wybrać najlepsze ujęcia.

Na pierwszy rzut oka Fusion wygląda jak zwykła kamera akcji i do złudzenia przypomina Hero 6 Black – tylko obudowa jest trochę szersza i bardziej płaska. Waga pokazała na skali aż 225 gramów – dla porównania: Garmin Virb 360 waży tylko 121 gramów, a Samsung Gear 360 (2017) 130 gramów. W zamian GoPro rzuca na szalę mocną specyfikację: kamera filmuje w rozdzielczości do 5228 x 2624 piksele (5,2 K) przy 30 klatkach na sekundęjest wodoszczelna do 5 metrów. Do tego dochodzi funkcja o obiecującej nazwie OverCapture. Ma ona rozwiązać problem typowy dla nagrań dookólnych: oglądając wideo 360° na przykład na telewizorze, nie może zmienić perspektywy i często przegapiamy ważne detale albo kadry. Rozwiązaniem jest funkcja OverCapture, dzięki której można zdefiniować własną perspektywę. Na razie jest to możliwe w drogich i rozbudowanych programach profesjonalnych Adobe Premiere i After Effects, ale wkrótce ma to się udać także w aplikacji.

Łatwe udostępnianie

Zarejestrowane materiały sferyczne mogą być łatwo przekonwertowane w tradycyjne zdjęcia lub filmy, aby ułatwić Ci ich udostępnianie w mediach społecznościowych.

Zalety

Jedną z głównych zalet jest wysoka jakość obrazu, która pozwala na tworzenie imponujących i realistycznych filmów VR o wysokiej rozdzielczości. Poza tym na obrazie nie zauważymy widocznych łączeń, dzięki czemu zdjęcia i filmy będą powodem do dumy. Zadziwiająca jest także płynność obrazu, która pozwala na nagrywanie filmów nawet podczas dynamicznego ruchu kamery. Dzięki GoPro Fusion 360 otoczymy się nie tylko doskonałym obrazem, ale również dźwiękiem. Oglądając nagrane materiały, poczujemy się tak, jakbyśmy brali udział w przedstawionych wydarzeniach. Kamera wyposażona jest w trwałą, szczelną obudowę, pozwalającą na zanurzenie się do 5 metrów. Zajrzyj na https://www.gohd.pl/

Leave a Reply