Jakie dodatki wybrać do kamery GoPro?

Kamera GoPro to jeden z najbardziej interesujących gadżetów, które warto mieć. Warto jednak dokupić pewne akcesoria, które wspomagają działanie kamery, zabezpieczają urządzenie, a także dbają o bezpieczeństwo użytkownika. Wszystkie dodatki do kamery GoPro mają ułatwić nagrywanie interesujących materiałów, a także sprawić, że korzystanie z urządzenia będzie prostsze i przyjemniejsze.

Przede wszystkim futerał!

Każdy, komu kamera upadła lub zniszczyła się, na pewno wie o tym, że ogromne znaczenie ma futerał do GoPro. Na rynku istnieje spory wybór pokrowców, które nie tylko chronią urządzenie przed zarysowaniami, ale także zabezpieczają kamerę i umożliwiają jej przewożenie. Dzięki posiadaniu futerały do GoPro można mieć pewność, że urządzenie będzie dobrze zabezpieczone, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo warto zadbać o zabezpieczenie obiektywu kamery.

Po drugie mikrofon

Niektórym użytkownikom kamery GoPro zależy na rejestrowaniu nie tylko obrazu, ale także bardzo dobrego dźwięku. W takiej sytuacji warto dokupić mikrofon zewnętrzny, dzięki czemu możliwe będzie uzyskanie idealnego dźwięku.

Akcesoria montażowe dla wymagających

Jeżdżenie na nartach lub na rowerze może czasami skutecznie uniemożliwić nagranie dobrego materiału. W takiej sytuacji warto zainwestować w akcesoria montażowe, czyli uchwyty, które pomogą w przymocowaniu kamery do kasku, na klatkę piersiową (jako szelki) lub też do kierownicy roweru lub quada. Obecnie na rynku dostępne są także wysięgniki, dzięki którym możliwe jest nagrywanie siebie (podobnie jak w przypadku zdjęć typu selfie). Zobacz więcej na https://www.gohd.pl/

Leave a Reply